BELYSNING / Bordslampor / Bordsfotogenlampa 11796192
nr 1179 6192
Bordsfotogenlampa
omkring 1900, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:01:11
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)